•

Zarządzenie w sprawie przerwy w funkcjonowaniu przedszkoli na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny 2022/2023

Zarzadzenie_przerwa_wakacyjna.pdf

ZEBRANIE RODZICÓW I DNI ADAPTACYJNE 2022/2023

Zebranie ogólne Rodziców odbędzie się dnia 30 sierpnia 2022 r. o godz. 17 w dużej sali gimnastycznej.

Ze względu na dużą ilość przedszkolaków prosimy o przybycie jednego Rodzica , bez dzieci.

Po zebraniu ogólnym w salach poszczególnych grup odbędą sie spotkania z wychowawcami na których otrzymają Państwo informacje na temat organizacji pracy przedszkola, wyprawki itp.Listy grup zostaną wywieszone w dniu zebrania na drzwiach wejściowych do przedszkola.

Dni adaptacyjne dzieci 3 letnich odbędą sie dnia 30 i 31 sierpnia 2022r. w godzinach popołudniowych.Dokładne godziny spotkań podadzą wychowawczynie w wiadomości SMS do 26 sierpnia.Prosimy aby na spotkanie przybył tylko jeden rodzic (opiekun) z trzylatkiem.

Logowanie do Librusa krok po kroku