• 2023/2024

WYNIKI RODZINNEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO  „JESIENNY PRZYJACIEL”

20 września  2023 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Jesienny przyjaciel”.  Razem ze zgłoszeniami  otrzymaliśmy 25 prac konkursowych. Prace oceniało Jury, które po głosowaniu i podliczeniu punktacji wytypowano 4 zwycięskie prace i 3 wyróżnienia.

Bruno Figlewski z rodziną

Ksawery i Kornel Orłowscy z rodziną

Zuzanna Stasiak z rodziną

Magdalena Sokół

Filip Zadykowicz z rodziną

Pola i Adam Kalinowscy z rodziną

Mateusz Andruk z rodziną

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy zwycięstwa!

KONKURS

Kasztanowe Przedszkole  Aniołek, Akwarela Ilustracja Dla Dzieci. | Zdjęcie Premium

w Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

ul. Szkolna 5,  16 - 061 Juchnowiec

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci z rodzicami do udziału w konkursie plastyczno - technicznym - „Anioły i aniołki z recyklingu”.

Celem konkursu jest przede wszystkim wzmacnianie więzi pomiędzy dziećmi i rodzicami oraz motywacja do wspólnego, kreatywnego spędzania czasu oraz kształtowanie świadomości ekologicznej.

Zasady i warunki uczestnictwa:

1.    Konkurs skierowany jest do dzieci i rodziców.

2.    Przedmiotem konkursu jest wykonanie anioła w dowolnej formie (przestrzennej, płaskie) z materiałów recyklingowych.

3.    Każdą pracę należy podpisać drukowanymi literami na spodzie pracy

(imię i nazwisko, grupa dziecka).

4.    Uczestnik konkursu może zgłosić jedną prace.

5.    Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i wizerunku na potrzeby przeprowadzenia konkursu.

Prace należy dostarczyć do 13 grudnia 2023 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 15 grudnia 2023 r.

Uczestnicy konkursu podając swoje dane osobowe wyrażają zgodę i upoważniają organizatorów do przetwarzania danych i umieszczenia ich na stronie internetowej przedszkola: przedszkolejuchnowiec.edupage.org

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "KTO PRZYNOSI PREZENTY POD CHOINKĘ W POLSCE I NA ŚWIECIE?'

12.12.2023 r. został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny "Kto przynosi prezenty pod choinkę w Polsce i na świecie". Do udziału w konkursie zaproszone zostały: przedszkole w Kleosinie, przedszkole w Księżynie i przedszkole w Juchnowcu Górnym. Uczestnicy dostarczyli 54 prace konkursowe. Wszystkie prace były przepiękne, Jury miało bardzo trudny wybór. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają drobny upominek.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym konkursem!

WYNIKI KONKURSU

I MIEJSCE – Izabela Trzos – PRZEDSZKOLE W KSIĘŻYNIE

II MIEJSCE – NATALIA LITWIEJKO –  PRZEDSZKOLE W KLEOSINIE

III MIEJSCE – JOANNA I PIOTR SZYSZKO - PRZEDSZKOLE W JUCHNOWCU GÓRNYM

III MIEJSCE – POLA I MARYSIA PUĆKOWSKIE - PRZEDSZKOLE W JUCHNOWCU GÓRNYM

WYRÓŻNIENIE – KACPER SKŁODOWSKI –  PRZEDSZKOLE W KLEOSINIE

WERONIKA SZYDŁOWSKA - PRZEDSZKOLE W KLEOSINIE

SZYMON SZYDŁOWSKI - PRZEDSZKOLE W KLEOSINIE

Wyniki konkursu „Anioły i aniołki z recyklingu”

15 grudnia 2023r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Anioły i aniołki z recyklingu” .

Oto zwycięscy:

I miejsce - Lidia Pełszyńska i Bartłomiej Pełszyński

II miejsce -  Małgorzata Małyszko

III miejsce - Alicja Prychocka

Wyróżnienie:  Amelia i Staś Korolczuk

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy.

...

KONKURS

WYNIKI  KONKURSU PLASTYCZNEGO  „WIELKANOCNY ZAJĄCZEK”

25 marca  2024 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wielkanocny zajączek”.  Razem ze zgłoszeniami  otrzymaliśmy  21 prac konkursowych. Prace oceniało Jury, które po głosowaniu i podliczeniu punktacji wytypowano  3 zwycięskie prace i 2 wyróżnienia.

Mateusz Andruk

Zuzanna Bujnowska

Filip Zadykowicz

Zuzanna Stasiak

Bartłomiej Zabielski

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za udział w konkursie.

Laureatom gratulujemy zwycięstwa!