• PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE PT. „NASZ SHREK”

•

14 lutego 2024 r. grupa „Biedronki” oraz grupa „Sówki” wzięły udział w wyjeździe na przedstawienie teatralne w wykonaniu teatru Wrocławskiego pt. „Nasz Shrek”. Wątkiem przewodnim tego przedstawienia była wzajemna tolerancja oraz akceptacja. Dzieci z zainteresowaniem oglądały spektakl i przekonały się, że przyjaciel jest potrzebny każdemu.

• Bal karnawałowy

• Dnia 12 lutego sala gimnastyczna zamieniła się w Krainę Lodu. Bałwan Olaf i Elsa ze Studio Artystycznego Anima poprowadzili dla przedszkolaków wspaniałą zabawę. Dzieci przebrały się za przeróżne postacie. Nie zabrakło superbohaterów, księżniczek, zwierzątek, policjantów, strażaków, postaci bajkowych, jednak na parkiecie królowały małe księżniczki Elsy.