Dnia 1.06.2026 r. dzieci z całego przedszkola uczestniczyły w zabawach z okazji Dnia Dziecka. Mieliśmy wiele zadań do wykonania, podczas których świetnie się bawiliśmy. Jednym z zadań było pokonanie toru przeszkód. Najwięcej radości dostarczyły zabawy na dmuchanych zamkach. Odwiedzili nas strażacy oraz pluszowy miś. Rozwijaliśmy swoją kreatywność poprzez malowanie na folii. Bardzo podobały się nam zabawy sensoryczne z cieczą, piaskiem kinetycznym oraz kulkami hydrożelowymi. Nie zabrakło malowania twarzy, kolorowych warkoczyków dla dziewczynek oraz tatuaży dla każdego chętnego.
Ciekawym doświadczeniem było Kino Sferyczne, w którym w ogromnej kuli obejrzeliśmy edukacyjną bajkę o zwierzętach zamieszkujących różne miejsca na Ziemi.
W międzyczasie czas umiliły nam Panie z Rady Rodziców, które częstowały nas goframi, lemoniadą oraz watą cukrową. Na zakończenie każdy otrzymał na pamiątkę balon w kształcie kwiatka, szabelki lub zwierzątka. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.
To był wyjątkowy dzień.