• ZDROWE DZIECI

• WSPANIAŁE WIEŚCI

W połowie maja 2023 roku dołączyliśmy do projektu Zdrowe dzieci realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia

Celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli, personelu przedszkoli i żłobków.

Rodzice i opiekunowie - Was również zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy - w strefie dla rodzica znajdziecie szkolenie w różnych formach.

Zapraszamy na stronę www.zdrowedzieci.com

• SZKOLENIA

• 1 czewrca 2023

Jesteśmy po szkoleniach, podczas których zdobyliśmy dodatkową wiedzę z zakresu zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej wśród dzieci!

Dzięki realizowanemu w naszej placówce programowi Zdrowe Dzieci nasza kadra rozwija się i zdobywa kolejne doświadczenia.

• ZAKOŃCZYLIŚMY PROJEKT

• Ogłaszamy zakończenie projektu ZDROWE DZIECI realizowanego pod patronatem Ministerstwa Zdrowia! 🎉🌱

✅ Projekt "Zdrowe Dzieci" został zakończony sukcesem.

✅ Nasza placówka otrzymała dyplom potwierdzający nasze zaangażowanie.

✅ Wielkie podziękowania dla naszego niesamowitego zespołu.

✅ Dziękujemy rodzicom i wszystkim zaangażowanym osobom.

✅ Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i wkładu w promocję zdrowia.

✅ To nie koniec, ale początek nowych działań na rzecz zdrowia dzieci.