• Festyn z okazji Dnia Dziecka

• 30 maja odbył się w naszym przedszkolu festyn Z okazji Dnia Dziecka.Niestety ze względu na pogodę nie mógł się odbyć na świeżym powietrzu, ale dzieciom nie przeszkadzało to w świetnej zabawie. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie czasu całej społeczności przedszkolnej. Podczas festynu atrakcji było co niemiara: malowanie twarzy, zamykanie w bańce mydlanej, zabawy z chustą animacyjną, dmuchane zamki,ogromnny dart, mega gry oraz kolorowe warkoczyki, a także coś na ząbek:pyszny popcorn i słodziutka wata cukrowa. Przez cały dzień z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Pragniemy również podziękować firmom: Event 4 fun oraz Zaplotkara za wspaniałą zabawę. Więcej zdjęć znajduje się w zakładkach poszczególnych grup.